Без категорії, Новости

Як вибрати килимки в автомобіль? 3D EVA килимки.

Ева килимки
4.8
(391)

 Килимокабсолютно необхідний аксесуар у машині. Без нього підлога брудниться, а днище автомобіля почне страждати від корозії. Нижче ми дамо вам повну відповідь на питання про те, які килимки в машину краще. Ми перерахуємо критерії вибору, які потрібно обов’язково брати до уваги перед оформленням покупки.

Матеріал виготовлення автокилимків

На даний момент найбільшою популярністю користуються два матеріали для виготовлення автомобільних килимків: текстиль, гума та EVA. Вони значно відрізняються один від одного, а їх властивості впливають на багато характеристик кінцевих виробів.

Текстильні автомобільні килимки

Текстильсинтетичний матеріал, який виготовляється з гнучких та м’яких волокон. У випадку з автомобільними килимками текстиль має стандартну гумову основу.

Килимки з текстилю, про які ми говоритимемо нижче, поділяються на два типи: ЕВА килимки звичайні та 3D. Якщо з першими все більш менш зрозуміло, то другі являють собою об’ємні вироби без вирізів, що складаються з трьох шарів:

Верхній ворсовий. 3D EVA килимки

Середній, який виконує функцію гідроізоляції, теплоізоляції, а також відповідає за надання килимку об’єму.

Нижнього протиковзкого.
Текстильні 3D килимки виготовляються за допомогою інноваційної технології комп’ютерного моделювання. Вони набирають все більшої популярності серед прогресивних водіїв, які активно стежать за новинками зі сфери автомобільних аксесуарів.

Текстильні автокилимки мають численні переваги. Зокрема, вони:

Забезпечують комфорт у салоні. Це головна перевага текстильних килимків перед гумовими. Вони створюють у машині приємне відчуття затишку. Такі вироби виглядають дорого та презентабельно. Вони найчастіше зустрічаються всередині дорогих автомобілів і свідчать про добрий смак їхніх власників.

Можуть мати відстрочку будьякого кольору. Це знову вигідно відрізняє текстильні килимки від гумових, які переважно бувають тільки повністю чорними. Звичайно, текстильні килимки теж виготовляються виключно з темного матеріалу, проте вибір відстрочок для них практично не обмежений. Ви можете підібрати відстрочку текстильного килимка під колір інших аксесуарів, що знаходяться усередині салону. Наприклад, вона може бути жовтою, бежевою і навіть рожевою. Завдяки такому розмаїттю кольорів текстильний килимок стає не тільки функціональним елементом авто, але ще й додатковим прикрасою.

Відмінно протистоять волозі. Текстильний килимок чудово поглинає воду, яка потрапляє до салону. При цьому його поверхня залишається сухою, тому що вся волога вбирається у гумову основу. Внаслідок такого водопоглинання підлога автомобіля не мокне.

Для всіх умов підходять килимки ЕВА з нового пористго матеріалу.

Придбати можна на сайті evakovrik.best

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 4.8 / 5. Количество оценок: 391

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Поделиться