Новости

Слюсарний інструмент стає кращим і доступнішим

Слюсарний інструмент
4.7
(37)

Мабуть, слюсарний інструмент більше за інші речі в майстерні залежить від якості сталі. Довгий час це була ахіллесова п’ята цієї групи товарів, але криза 2020 року протверезила виробників, і вони почали повертати втрачені позиції.

Чому метал дорожчає, а слюсарний інструмент ні

Подорожчання, безумовно, є, але швидше як інфляційна корекція цін і відображення курсових коливань. На вартість якісних виробів навіть зростання світових цін на метали практично не впливає.

Причини неочевидні, але досить цікаві:

  • Собівартість виробництва конструкційної та інструментальної сталі вирівнялася, за схожої вартості сировини;
  • Автоматизовані верстати стали здатними створювати складні вироби без участі людини;
  • Переналаштування ліній на випуск іншого виробу займає години, а не дні.

Фактично, результат можна оцінити на простому прикладі. Раніше вигідніше було зробити свердло з конструкційної сталі і лише ріжучі кромки з інструментальної. Виробник заощаджував на матеріалах, але витрачався на роботу. Зараз вигідніше свердло повністю зробити з інструментальної сталі, заощадивши на роботах. Причому за короткий проміжок часу, випустивши партію з десятка свердл різного діаметра.

Одночасно з’являються новинки, які вимагають менше металу, універсальний інструмент, який вирішує десятки завдань, і все це на користь майстру, який став платити менше.

Продаж інструменту став більш цивілізованим і чесним

Зростаюча конкуренція видавлює з ринку недобросовісних продавців, продавати підробки стало невигідно, зросла відповідальність, тому торгівля стала прозорішою. І професійний інструмент, як і раніше, у найдорожчому сегменті, проте побутовий за якістю значно підтягнувся, за характеристиками іноді не поступаючись дорогим побратимам.

Сьогодні ви отримаєте розгорнуту консультацію, зорієнтуєтеся на відмінностях і можете бути впевнені – ніхто не стане накручувати ціну, просто запропонують вибір. Продавець зацікавлений продати товар, розуміючи, що, якщо вас щось не влаштує, ви знайдете інший магазин.

Тому продаж інструменту також працює на підвищення якості оснащення майстерні при значному скороченні спекулятивної складової. Зниженню цін сприяють прямі відносини з виробниками, відсутність посередників у ланцюжку сприятливо позначається на економії.

Зауважимо ще один момент: зовсім недорогий інструмент майже не має попиту, але залишки на складах значні, знижки та акції в цьому сегменті дуже відчутні. Звичайно, хочеться брендову річ (прослужить багато років), але для деяких завдань цілком пригодиться недорогий інвентар, здатний вирішити завдання.

Так що майстри мають вибір, пропозиції на будь-який смак і гаманець. Головне – вибрати правильний магазин, визначитися з бажаннями. І вже через декілька днів бажане опиниться у вашій майстерні.

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 4.7 / 5. Количество оценок: 37

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Поделиться