5
(13944)

Більшості водіїв допомогу в складних ситуаціях зможе надати тільки один незамінний фахівець – автоелектрик.

Кожен щасливий власник автомобіля прекрасно розуміє, що однією з найбільш проблематичних неполадок в автомобілі, є несправність електрообладнання. Тільки одиниці водіїв можуть самостійно розібратися в складній плутанини електропроводки, і мудровані електронної апаратури, якою напханий будь-який сучасний автомобіль. Потрібен авто електрик Хмельницький.

Автоэлектрик Хмельницкий 2

НАША АДРЕСА

29009, Хмельницький

Проспект Миру, 99/101

Заїзд з вул. Староконстантинівське Шоссе (за заводом Темп)

Працюємо: Понеділок – П’ятниця.

Вихідний: Субота, Неділя.

Email: khrebtov.sto@gmail.com

Телефони:

СТО  +38 067 382 1171

СТО +38 067 932 6403

Вартість регулюваня фар: 150 Грн

Найпопулярніші несправності електрообладнання для звернення до авто електрику

Комп’ютерна діагностика – здійснюється для запуску двигуна автомобіля, а так само окремою послугою (ще ми робимо діагностику автомобіля перед покупкою).
Автоэлектрик Хмельницкий 3

Ремонт електрики. Запуск двигуна автомобіля – комплекс робіт по усуненню непрацюючої автоелектрики (заміна або чищення свічок запалювання, зарядка або заміна акумулятора і т.д.).

Розблокування механічних охоронних пристроїв (секреток) – дракон, мультилок, худлок, Техноблок, гарант і інші …

Відключення (видалення) сигналізації – демонтаж або розробка протиугінних електронних засобів (иммобилайзеров в тому числі і штатних).

Розтин автомобіля – аварійне відкриття капота, багажника, дверей авто.

Заміна замка запалювання – замінимо замок в зборі, так і личину.

Розблокування замка запалювання – дуже часто обходитися без заміни.

Заміна бензонасоса – робимо на місці, якщо на вашому автомобілі цю процедуру можна виконати не знімаючи бензобак.

Високопрофесійний авто електрик зможе провести діагностику електрообладнання автомобіля, виявити несправність і провести терміновий ремонт. Фахівець зможе в найкоротші терміни перевірити цілісність всієї електричного кола, стартера, генератора і акумуляторної батареї. У разі необхідності автоелектрик зуміє зарядити акумулятор або проведе запуск від альтернативного джерела живлення.

Регулювання світла фар в Хмельницькому

Регулювання фар – обов’язкова процедура, так як і заміна масла або фільтрів. В іншому випадку, якою б дорогою і потужною не була оптика вашої машини, від неї буде мало користі, оскільки неправильно наведені пучки світла роблять його розсіяним.
Регулировка света фар Хмельницкий 16

Освіти собі дорогу!

Відрегульовані фари забезпечують безпеку руху в нічний час. Якщо фари розташовані занадто низько, знижується дальність освітлення, і водій втрачає частину огляду. У цьому випадку за кермом потрібна більша напруга, що призводить до підвищеної стомлюваності. Ще одна небезпека їзди з такими фарами полягає в тому, що при русі в місті водії часто не помічають пішоходів.
Фари, підняті надто високо, забезпечують набагато більший огляд. Але це уявне перевагу, оскільки розташовані так само фари завдають клопоту водіям зустрічних машин. У відповідь багато хто не просто блимають, а включають дальнє світло, тобто провокують зайву нервозність на дорозі, яка може привести до аварії.

До налаштуванні фар існують цілком певні вимоги ГОСТу, так само як і по гальмівній системі. Природно, що при недотриманні їх виникнуть проблеми на етапі проходження техогляду.

Скільки коштує регулювання фар? Набагато дешевше зіпсованої поїздки, ціна регулювання світла фар, вартість послуги від 150 Грн.

Як часто потрібно проводити настройку фар?

Це залежить від умов експлуатації. У звичайних умовах можна проводити настройку фар два рази в рік: на початку літа і на початку зими. Ну а при постійній трясці при їзді по нерівних дорогах це треба робити в міру потреби. Необхідність регулювання фар можна визначити, коли вам починають блимати зустрічні водії або коли фари вашого автомобіля висвітлюють узбіччя, замість того щоб висвітлювати дорогу попереду.

Ксенонові фари

У ксенону дуже яскраве світло, тому тут особливо важливо правильно визначити напрям і кут нахилу світлового пучка. В іншому випадку ксенонові фари доставлять зустрічним водіям ще більше неприємностей, ніж звичайні. Регулювання ксенонових фар проводять так само, як і настройку звичайних фар ближнього світла, оскільки схема розсіювання пучка світла в просторі у цих фар аналогічна.

На регулювання в СТО Хмельницький!

Домогтися оптимального кута нахилу променя світла у фарах без використання спеціального обладнання важко. Швидше за все, треба буде витратити багато часу на щоденні експерименти. Для перевірки і регулювання світла фар застосовують спеціальний стенд. З його допомогою встановлюють необхідний кут нахилу фари і центрування світлового пучка щодо осі вашого автомобіля. Перевірка світла фар – швидка процедура, а ось регулювання може зайняти досить багато часу. Це пов’язано з тим, що регулювання фари часто важкодоступна, може бути несправний сам регулювальний механізм.

Установка ксенону і LED-ламп Хмельницький

Установка ксенона и LED-ламп Хмельницкий

Ксенон

Переваги ксенонових ламп оцінили вже багато автовласників, це і яскраве денне світло, і висока світловіддача, крім цього до переваг можна віднести довговічність, економічність, стійкість ксенону до зовнішніх впливів.

Залежно від обраних ламп освітлення може бути білим, жовтуватим або блакитнуватим.

Установка ксенону вимагає певних знань в роботі електроніки автомобіля, тому рекомендуємо звертатися для проведення подібних робіт до професіоналів.

LED-лампи

Світлодіодне освітлення має значні переваги перед галогенних: тривалий термін служби ламп, більш потужний потік світла, енергоекономічність, стійкість до вібрацій і т.д. Колірна температура світла може варіюватися в залежності від лампи від холодного блакитного до теплого жовтуватого.

Ми допоможемо Вам зробити правильний вибір серед різноманіття світлодіодних ламп в будь-якому ціновому діапазоні без переплати за непотрібний функціонал і якісно встановимо LED-лампи на Ваше авто.

Комп’ютерна діагностика двигуна

Комп’ютерна діагностика автомобіля дозволяє обстежити стан вузлів і деталей автомобіля без необхідності їх демонтажу або часткового розбирання двигуна. Сучасні модульні електронні системи авто під контролем електронних блоків управління (ЕБУ) дозволяють контролювати роботу ДВС, гальмівної системи, трансмісії, елементи ходової частини та інших систем, сповіщаючи про несправності за допомогою датчиків. Зробити комп’ютерну діагностику автомобіля, отримавши точні вихідні дані для подальших ремонтних робіт, ви можете в нашому автотехнічної сервісі.

Що входить в діагностику

компьютерная диагностика

Комп’ютерна діагностика автомобіля полягає в зчитуванні кодів помилок з електронних систем контролю машини і в їх подальшій розшифровці. Для цього використовуються комп’ютерний стенд і сканер. У нашому автосервісі передбачається перевірка наступних вузлів і систем:

двигуна внутрішнього згоряння;
ходової частини і підвіски;
коробки передач;
системи запалювання;
гальмівної системи;
електронного блоку;
системи безпеки і т. д.
Результати діагностики та огляду т / с дійсні на момент пред’явлення автомобіля.
За приховані (що з’явилися пізніше) дефекти автомобіля автосервіс відповідальності не несе!
Комп’ютерна діагностика автомобіля виконується нашими майстрами наступним чином.

За допомогою електронного обладнання та програмного софта з бортового комп’ютера вашого автомобіля в «режимі очікування» зчитуються коди помилки, які вказують на несправність в якійсь із систем. Системи в цей час не функціонують. Інформацію про всі кодах помилки акумулюється в довготривалій пам’яті комп’ютера.
За допомогою спеціальних додатків коди помилок розшифровуються, вказуючи на ті чи інші несправності в системах.
Далі накопичена база даних про кодах видаляється з бортового комп’ютера, контролери активуються заново, при цьому за умовчанням в комп’ютері відновлюються оптимальні значення за необхідними параметрами.
У різних автосервісах вона може різнитися. Однак очевидно одне – вона залежить від обсягу та складності робіт, використання додаткових вимірювальних приладів, які дозволяють отримати реальні значення (компрессометр, манометр і т. Д.). Як правило, перевірка двигуна обходиться на порядок дорожче, ніж діагностика електронних систем. Це пов’язано з тим, що проблема може бути виявлена ​​тільки після сканування всіх його вузлів, що передбачає цілий комплекс робіт:

Компьютерная диагностика 2Комп’ютерна діагностика
перевірку ЕБУ двигуна;
діагностику системи запалювання ДВС;
перевірку параметрів роботи датчиків і виконавчих механізмів;
діагностику з використанням газоаналізатора на вміст CO і CH в процентах.
Залежно від року випуску, моделі і комплектації ми можемо запропонувати діагностику, ремонт, адаптацію та введення в експлуатацію електронних блоків управління, вузлів та агрегатів автомобіля, що, в свою чергу, забезпечить вам комфорт і безпеку на дорозі. Всі роботи на станції виробляються із застосуванням спеціалізованого діагностичного обладнання.

На комп’ютерну діагностику автомобіля в Хмельныцькому ми пропонуємо цілком конкурентні ціни – вони детально представлені в нашому прайс-листі. Зробити замовлення на послугу в одному з наших автосервісів ви можете, зв’язавшись з нами за вказаними на сайті телефонами, замовивши зворотний дзвінок або написавши на електронну пошту.

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 13944

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Поделиться